SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
ÅSA IDROTTSFÖRENING
1919

Spelade matcher
AUGUSTI 2022
 
14
18:00
sön
18:00    
FB C-lag, Åsa IP A
Åsa IF C - Frillesås FF U  -      
14
17:00
sön
17:00    
FB P10, Söndrums IP D
FB P10 » 
BK Astrio - Åsa IF
  -      
14
16:00
sön
16:00    
FB Dam, Kornhults IP A
FB Dam » 
Kornhult/Hishult FF - Åsa IF
  -      
14
16:00
sön
16:00    
FB F10, Östervi IP
FB F10 » 
Lilla Träslöv - Åsa IF
  -      
14
15:30
sön
15:30    
FB F12, Ögärdets IP C
FB F12 » 
IFK Fjärås - Åsa IF
  -      
14
15:30
sön
15:30    
FB P08, Åsa C
FB P08 » 
Åsa IF - Laholms FK
  -      
14
15:00
sön
15:00    
FB Herr, Åsa IP A
FB Herr » 
Åsa IF - Stafsinge IF
  -      
14
14:30
sön
14:30    
FB P10, Östervi B
FB P10 » 
Lilla Träslövs FF Vit - Åsa IF Gul
  -      
14
13:00
sön
13:00    
FB F08, Åsa IP B
FB F08 » 
Åsa IF - IF Centern
  -      
14
13:00
sön
13:00    
FB P11, Åsa C
FB P11 » 
Åsa IF Svart - Varbergs GIF FK
  -      
14
11:30
sön
11:30    
FB P12, Åsa C Norra
FB P12 » 
Åsa IF Gul - Tofta GIF
  -      
14
10:00
sön
10:00    
FB F09, Norvalla IP, B-plan
FB F09 » 
Värö United Gul - Åsa Idrottsförening
  -      
14
10:00
sön
10:00    
FB F09, Norvalla IP
FB F09 » 
Värö United Gul - Åsa IF
  -      
13
14:30
lör
14:30    
FB P10, Varberg Energi Arena
FB P10 » 
Varbergs BoIS FC Vit - Åsa IF Svart
  -      
13
13:00
lör
13:00    
FB P11, Åsa C
FB P11 » 
Åsa IF Gul - Varbergs BoIS FC
  -      
13
12:15
lör
12:15    
FB F11, Åsa C Södra
FB F11 » 
Åsa IF Svart - Kungsbacka IF
  -      
13
11:00
lör
11:00    
FB P09, Slättevi
FB P09 » 
Kvibille BK - Åsa IF
  -      
13
10:30
lör
10:30    
FB F10, Lertäppa
FB F10 » 
IFK Fjärås - Åsa IF
  -      
12
18:30
fre
18:30    
FB Dam J, Åsa IP A
Åsa IF - Annebergs IF  -      
12
17:30
fre
17:30    
FB P12, Värö IP B
FB P12 » 
Värö United - Åsa IF
  -      
10
19:00
ons
19:00    
FB P07, Åsa IP A
FB P07 » 
Åsa IF - Lerkils IF
1  -  0  
10
19:00
ons
19:00    
FB U17, Åsa IP A
FB U17 » 
Åsa IF - Lerkils IF
1  -  0  
09
19:00
tis
19:00    
FB Herr, Östervi A
FB Herr » 
Lilla Träslövs FF - Åsa IF
2  -  2  
 
07
14:00
sön
14:00    
FB Herr, Bjärshögs IP A-plan
FB Herr » 
Åstorps FF - Åsa IF
2  -  1  
07
sön
00:00    
FB F08, Övrigt
FB F08 » 
Apel99 - Åsa IF
  -      
06
15:00
lör
15:00    
FB Dam, Åsa IP A
FB Dam » 
Åsa IF - Hyltebruks IF
7  -  1  
02
19:15
tis
19:15    
FB Herr, Rydets IP A konstgräs
FB Herr » 
Onsala BK - Åsa IF
5  -  1  
02
19:00
tis
19:00    
FB P10, Åsa C Södra
FB P10 » 
Åsa IF Svart - Kungsbacka IF Vit
  -      
JULI 2022
 
30
13:00
lör
13:00    
FB Herr, Åsa C Konstgräs
FB Herr » 
Åsa Idrottsförening - Partille IF
  -      
26
18:30
tis
18:30    
FB Herr, Åsa IP
 
FB Herr » 
Åsa Idrottsförening -
  -      
 
23
13:00
lör
13:00    
FB Herr, Åsa IP
FB Herr » 
Åsa Idrottsförening - Landvetter IF
  -      
 
15
19:30
fre
19:30    
FB P09, Ögärdet
FB P09 » 
IFK Fjärås - Åsa Idrottsförening
  -      
15
16:00
fre
16:00    
FB U17, Åsa IP
FB U17 » 
Åsa IF U17 - Tvååkers IF
  -      
15
11:00
fre
11:00    
FB P08, Åkeredsvallen
FB P08 » 
Näset - Åsa Idrottsförening
  -      
 
03
09:30
sön
09:30    
FB F13, Åsa C
 
FB F13 » 
Åsa Idrottsförening -
  -      
03
09:00
sön
09:00    
FB P13, Åsa C
 
FB P13 » 
Åsa cupen - Åsa IF
  -      
01
19:00
fre
19:00    
FB Dam, Frillesås IP A
FB Dam » 
Frillesås FF - Åsa IF
7  -  0  
01
17:30
fre
17:30    
FB F12, Åsa C
FB F12 » 
Åsa Idrottsförening - Tölö IF
  -      
01
14:30
fre
14:30    
FB F12, Åsa C
FB F12 » 
SRG Himledalen - Åsa Idrottsförening
  -      
01
11:30
fre
11:30    
FB F12, Åsa C
FB F12 » 
Sätila SK - Åsa Idrottsförening
  -      
JUNI 2022
 
30
19:30
tor
19:30    
FB P10, Särö IP A
FB P10 » 
Särö IK grön - Åsa IF
6  -  7  
30
19:00
tor
19:00    
FB U17, Åsa IP A
FB U17 » 
Åsa IF - IFK Fjärås
6  -  1  
28
18:45
tis
18:45    
FB Herr, Hamravallen A
FB Herr » 
Tölö IF - Åsa IF
5  -  2  
28
18:30
tis
18:30    
FB F08, Rydets IP 21
FB F08 » 
Onsala BK - Åsa IF
2  -  7  
 
26
17:00
sön
17:00    
FB P12, Åsa C Norra
FB P12 » 
Åsa IF - Lilla Träslövs FF Vit
  -      
26
17:00
sön
17:00    
FB U17, Åsa IP A
FB U17 » 
Åsa IF - HGH FC
3  -  2  
26
16:00
sön
16:00    
FB F10, Kaparevallen
FB F10 » 
Onsala BK - Åsa IF
  -      
26
14:30
sön
14:30    
FB P10, Åsa C Södra
FB P10 » 
Åsa IF Gul - Lerkils IF Röd
  -      
26
14:00
sön
14:00    
FB F08, Åsa Ip
FB F08 » 
Åsa IF - IF Böljan Falkenberg
5  -  7  
26
14:00
sön
14:00    
FB P12, Rydets IP 31
FB P12 » 
Onsala BK Gul - Åsa IF Svart
  -      
26
12:00
sön
12:00    
FB F10, Hamravallen
FB F10 » 
Tölö IF - Åsa IF
  -      
26
11:30
sön
11:30    
FB P11, Varberg Energi Arena
FB P11 » 
Varbergs GIF FK - Åsa IF Svart
  -      
26
11:00
sön
11:00    
FB F11, Norvalla IP
FB F11 » 
Värö United - Åsa IF Svart
  -      
26
11:00
sön
11:00    
FB P08, Halmstad Arena P7
FB P08 » 
Halmstads BK - Åsa IF
12  -  0  
26
10:15
sön
10:15    
FB F12, Åsa C Norra
FB F12 » 
Åsa IF - Tölö IF Svart/grön
  -      
23
19:30
tor
19:30    
FB Herr, Glänninge Park A
FB Herr » 
Laholms FK - Åsa IF
4  -  1  
23
19:00
tor
19:00    
FB Dam, Norvalla IP
FB Dam » 
IF Norvalla - Åsa IF
10  -  0  
22
19:00
ons
19:00    
FB P08, Åsa C
FB P08 » 
Åsa IF - Lilla Träslövs FF
0  -  4  
22
18:30
ons
18:30    
FB Dam J, A plan
Åsa Idrottsförening - Valinge Derome DFF  -      
22
18:30
ons
18:30    
FB P11, Kungsbacka sportcenter 1
FB P11 » 
Kungsbacka IF - Åsa IF Gul
  -      
22
16:45
ons
16:45    
FB F08, Kärlekens IP
FB F08 » 
IF Centern - Åsa IF
5  -  2  
21
19:30
tis
19:30    
FB P10, Maleviks IP
FB P10 » 
Kullavik IF - Åsa IF Svart
  -      
21
19:00
tis
19:00    
FB Herr, Kungsbacka sportcenter 1
FB Herr » 
Kungsbacka IF - Åsa IF
  -      
20
19:00
mån
19:00    
FB F09, Plastgräs Åsa C
FB F09 » 
Åsa Idrottsförening - Tölö F09
  -      
 
19
18:00
sön
18:00    
FB C-lag, Ögärdets IP A
IFK Fjärås C - Åsa IF C0  -  6  
19
17:00
sön
17:00    
FB P07, Kungsbacka sportcenter 10
FB P07 » 
Kungsbacka IF - Åsa IF
1  -  4  
19
17:00
sön
17:00    
FB U17, Kungsbacka sportcenter 10
FB U17 » 
Kungsbacka IF - Åsa IF
1  -  4  
19
15:30
sön
15:30    
FB P09, Åsa C
FB P09 » 
Åsa IF - Onsala BK
  -      
19
15:00
sön
15:00    
FB Dam, Åsa IP A
FB Dam » 
Åsa IF - Trönninge IF
0  -  5  
19
15:00
sön
15:00    
FB P10, Hamravallen C1
FB P10 » 
Tölö IF Svart - Åsa IF Gul
  -      
19
14:30
sön
14:30    
FB F10, Åsa C Södra
FB F10 » 
Åsa IF - Kungsbacka IF
  -      
19
13:00
sön
13:00    
FB F11, Åsa C Södra
FB F11 » 
Åsa IF Svart - Varbergs BoIS FC
  -      
18
16:00
lör
16:00    
FB F12, Dalavallen
FB F12 » 
Annebergs IF - Åsa IF
  -      
18
15:00
lör
15:00    
FB Herr, Åsa IP A
FB Herr » 
Åsa IF - Kållered SK
1  -  3  
18
14:30
lör
14:30    
FB F10, Åsa C Norra
FB F10 » 
Åsa IF - Onsala BK
  -      
18
14:30
lör
14:30    
FB P10, Åsa C Södra
FB P10 » 
Åsa IF Svart - Onsala BK Vit
  -      
18
14:00
lör
14:00    
FB U17, Tuvasvallen A
FB U17 » 
Trönninge IF - Åsa IF
1  -  3  
18
12:00
lör
12:00    
FB F08, Östervi A
FB F08 » 
Lilla Träslövs FF - Åsa IF
6  -  4  
18
11:00
lör
11:00    
FB P12, Håstens IP
FB P12 » 
Trönninge BK - Åsa IF Gul
  -      
18
11:00
lör
11:00    
FB P12, Ankarvallen B
FB P12 » 
Träslövsläge IF - Åsa IF
  -      
18
11:00
lör
11:00    
FB P12, Håstens IP
FB P12 » 
Trönninge BK - Åsa Idrottsförening
  -      
18
11:00
lör
11:00    
FB P12, Ankarvallen B
FB P12 » 
Träslövsläge - Åsa Idrottsförening
  -      
16
19:00
tor
19:00    
FB P10, Valinge IP
FB P10 » 
Valinge IF - Åsa IF
5  -  2  
15
19:00
ons
19:00    
FB Dam, Åsa C
FB Dam » 
Åsa IF - Ullareds IK
0  -  3  
15
19:00
ons
19:00    
FB P07, Åsa IP A
FB P07 » 
Åsa IF - Tölö IF
1  -  1  
15
19:00
ons
19:00    
FB U17, Åsa IP A
FB U17 » 
Åsa IF - Tölö IF
1  -  1  
14
19:00
tis
19:00    
FB Herr, Ögärdets IP A
FB Herr » 
IFK Fjärås - Åsa IF
6  -  1  
13
18:45
mån
18:45    
FB Dam J, Åsa C
Åsa IF - Oskarströms IS - Sennans IF2  -  3  
 
12
19:00
sön
19:00    
FB U17, Åsa IP
FB U17 » 
Åsa IF - IF Centern
2  -  2  
12
17:00
sön
17:00    
FB C-lag, Rydets IP B
Onsala BK C - Åsa IF C2  -  5  
12
16:00
sön
16:00    
FB F10, Kungsbacka Sportcenter
FB F10 » 
Kungsbacka IF - Åsa Idrottsförening
  -      
12
14:30
sön
14:30    
FB P10, Åsa C Södra
FB P10 » 
Åsa IF Gul - Valinge IF
  -      
12
14:00
sön
14:00    
FB Dam, Torulund A
FB Dam » 
Torup/Rydö FF - Åsa IF
2  -  1  
12
14:00
sön
14:00    
FB F08, Konstgräset
FB F08 » 
Åsa IF - BK Astrio
5  -  3  
12
12:30
sön
12:30    
FB P10, Åsa C
FB P10 » 
Åsa IF - Derome-Åskloster FF
2  -  7  
12
11:30
sön
11:30    
FB F11, Kullavik IP
FB F11 » 
Kullavik IF 2 - Åsa IF Svart
  -      
12
11:30
sön
11:30    
FB P12, Åsa C Norra
FB P12 » 
Åsa Idrottsförening - Lilla Träslöv FF Blå
  -      
12
11:30
sön
11:30    
FB P12, Åsa C Norra
FB P12 » 
Åsa IF - Lilla Träslövs FF Blå
  -      
12
10:15
sön
10:15    
FB F12, Åsa C Norra
FB F12 » 
Åsa IF - Kullavik IF
  -      
12
10:00
sön
10:00    
FB P11, Lindvallen B
FB P11 » 
Tofta GIF - Åsa IF Svart
  -      
12
09:00
sön
09:00    
FB P14, Ängås IP - Lerkil
FB P14 » 
Kungsbackaleken - Åsa Idrottsförening
  -      
11
14:00
lör
14:00    
FB P12, Rydets IP 31
FB P12 » 
Onsala BK Röd - Åsa IF Gul
  -      
11
12:30
lör
12:30    
FB P08, Åsa IP A
FB P08 » 
Åsa IF - Halmstads BK 2
6  -  1  
11
12:00
lör
12:00    
FB F09, Åsa C
FB F09 » 
Åsa IF - IFK Fjärås
4  -  2  
11
11:30
lör
11:30    
FB P10, Östervi B
FB P10 » 
Lilla Träslövs FF - Åsa IF Svart
  -      
11
11:30
lör
11:30    
FB P12, Åsa C
 
FB P12 » 
Åsa IF - Svart - Värö United
  -      
11
11:30
lör
11:30    
FB P12, Åsa C Norra
FB P12 » 
Åsa IF Gul - Värö United
  -      
11
11:00
lör
11:00    
FB F10, Kungsbacka Sportcenter
FB F10 » 
Kungsbacka IF - Åsa IF
  -      
11
10:00
lör
10:00    
FB P11, Östervi B
FB P11 » 
Lilla Träslövs FF Vit - Åsa IF Svart
  -      
11
09:10
lör
09:10    
FB F13, Åsa C
FB F13 » 
Lerkils IF - Åsa Idrottsförening
  -      
11
08:00
lör
08:00    
FB P13, Ängås IP, Lerkils IF
 
FB P13 » 
Kungsbackaleken - Åsa IF
  -      
10
19:00
fre
19:00    
FB Herr, Kongevi 1 Konstgräs
FB Herr » 
IK Kongahälla - Åsa IF
1  -  2  
09
19:30
tor
19:30    
FB P08, Särö IP A
FB P08 » 
Särö IK - Åsa IF
1  -  4  
08
19:00
ons
19:00    
FB P07, Bukärrs IP
FB P07 » 
Kullavik IF - Åsa IF
7  -  1  
08
19:00
ons
19:00    
FB P09, Valinge IP
FB P09 » 
Valinge IF - Åsa IF
1  -  5  
08
19:00
ons
19:00    
FB U17, Bukärrs IP
FB U17 » 
Kullavik IF - Åsa IF
7  -  1  
08
18:30
ons
18:30    
FB P12, Åsa C Södra
FB P12 » 
Åsa IF Svart - Frillesås FF Vit
  -      
08
18:00
ons
18:00    
FB P12, Ankarvallen B
FB P12 » 
Träslövsläge IF - Åsa Idrottsförening
  -      
08
18:00
ons
18:00    
FB P12, Ankarvallen B
FB P12 » 
Träslövsläge IF - Åsa IF Gul
  -      
07
19:00
tis
19:00    
FB Herr, Åsa IP A
FB Herr » 
Åsa IF - Lilla Träslövs FF
1  -  2  
 
05
18:00
sön
18:00    
FB C-lag, Åsa IP A
Åsa IF C - Annebergs IF6  -  0  
05
16:00
sön
16:00    
FB F09, Skällinge IP A
FB F09 » 
SRG Himledalen - Åsa IF
  -      
05
16:00
sön
16:00    
FB P11, Åsa C Konstgräs
FB P11 » 
Åsa IF Gul - Lilla Träslövs FF Blå
  -      
05
16:00
sön
16:00    
FB U17, Vinåvallen C
FB U17 » 
Vinbergs IF - Åsa IF
2  -  1  
05
14:30
sön
14:30    
FB F10, Åsa C Södra
FB F10 » 
Åsa If - Valinge
  -      
05
14:00
sön
14:00    
FB F08, Åsa C Konstgräs
FB F08 » 
Åsa IF - HGH FC
8  -  3  
05
13:00
sön
13:00    
FB F11, Åsa C Södra
FB F11 » 
Åsa IF Svart - SRG Himledalen
  -      
05
12:00
sön
12:00    
FB P08, Rydets IP 21
FB P08 » 
Onsala BK - Åsa IF
5  -  1  
05
12:00
sön
12:00    
FB P10, Maleviks IP
FB P10 » 
Kullavik IF 2 - Åsa IF
1  -  9  
04
15:00
lör
15:00    
FB Herr, Åsa IP A
FB Herr » 
Åsa IF - IS Halmia
2  -  3  
04
14:30
lör
14:30    
FB F10, Åsa C Norra
FB F10 » 
Åsa If - Kungsbacka If
  -      
04
14:00
lör
14:00    
FB P10, Värö IP B
FB P10 » 
Värö United - Åsa IF Gul
  -      
04
12:30
lör
12:30    
FB P09, Åsa C
FB P09 » 
Åsa IF - Varbergs BoIS FC
0  -  8  
04
12:00
lör
12:00    
FB F12, Rydets IP 32
FB F12 » 
Onsala BK Blå - Åsa IF
  -      
03
18:30
fre
18:30    
FB P11, Åsa C Konstgräs
FB P11 » 
Åsa IF Svart - Lilla Träslövs FF Vit
  -      
02
19:00
tor
19:00    
FB P10, Åsa C Södra
FB P10 » 
Åsa IF Svart - Särö IK
  -      
02
17:30
tor
17:30    
FB P12, Hamravallen C2
FB P12 » 
Tölö IF - Åsa IF
  -      
02
17:30
tor
17:30    
FB P12, Hamravallen C1
FB P12 » 
Tölö IF - Åsa Idrottsförening
  -      
01
19:15
ons
19:15    
FB P07, Rydets IP A konstgräs
FB P07 » 
Onsala BK - Åsa IF
3  -  2  
01
19:15
ons
19:15    
FB U17, Rydets IP A konstgräs
FB U17 » 
Onsala BK - Åsa IF
3  -  2  
01
18:30
ons
18:30    
FB Dam J, Åsa IP A
Åsa IF - Frillesås FF3  -  3  
MAJ 2022
 
31
19:00
tis
19:00    
FB Herr, Åsa IP A
FB Herr » 
Åsa IF - Onsala BK
2  -  6  
 
29
17:30
sön
17:30    
FB P09, Ögärdets IP B1
FB P09 » 
IFK Fjärås - Åsa IF
  -      
29
17:30
sön
17:30    
FB U17, Hamravallen A
FB U17 » 
Tölö IF - Åsa IF
2  -  3  
29
16:15
sön
16:15    
FB P12, Ängås IP B
FB P12 » 
Lerkils IF Blå - Åsa IF Svart
  -      
29
16:15
sön
16:15    
FB P12, Ängås IP B
FB P12 » 
Lerkils IF Blå - Åsa IF Svart
  -      
29
16:00
sön
16:00    
FB F10, Valinge Ip
FB F10 » 
Valinge - Åsa IF
  -      
29
13:00
sön
13:00    
FB F11, Åsa C Södra
FB F11 » 
Åsa IF Svart - Onsala BK
  -      
29
12:45
sön
12:45    
FB P08, Åsa C
FB P08 » 
Åsa IF - Kungsbacka IF
1  -  1  
29
12:00
sön
12:00    
FB P11, Östervi B
FB P11 » 
Lilla Träslövs FF Blå - Åsa IF Svart
  -      
29
11:30
sön
11:30    
FB P12, Åsa C Norra
FB P12 » 
Åsa IF Gul - SRG Himledalen
  -      
29
11:30
sön
11:30    
FB P12, Åsa C Norra
FB P12 » 
Åsa IF Gul - SRG Himledalen
  -      
29
11:00
sön
11:00    
FB F09, Åsa C
FB F09 » 
Åsa IF - Tofta GIF
5  -  1  
29
10:30
sön
10:30    
FB F12, Åsa C Norra
FB F12 » 
Åsa IF - Onsala BK
  -      
29
10:00
sön
10:00    
FB F10, Östervi Ip
FB F10 » 
Lilla Träslöv - Åsa IF
  -      
29
09:00
sön
09:00    
FB P14, Kullavik
FB P14 » 
Åsa Idrottsförening - Kungsbackaleken
  -      
28
14:30
lör
14:30    
FB P10, Åsa C Södra
FB P10 » 
Åsa IF Gul - Lerkils IF Vit
  -      
28
14:00
lör
14:00    
FB Dam, Hamravallen A
FB Dam » 
Tölö IF - Åsa IF
2  -  0  
28
14:00
lör
14:00    
FB Herr, Kortedalavallen 1 Gräs
FB Herr » 
Kortedala IF - Åsa IF
1  -  3  
28
12:30
lör
12:30    
FB P10, Åsa C
FB P10 » 
Åsa IF - Onsala BK vit
7  -  0  
28
11:30
lör
11:30    
FB P12, Åsa C Norra
FB P12 » 
Åsa IF - Åsa IF Svart
  -      
28
09:00
lör
09:00    
FB F13, Maleviks IP
FB F13 » 
Kullavik IF - Åsa Idrottsförening
  -      
28
09:00
lör
09:00    
FB P13, Malevik, Kullavik IF
 
FB P13 » 
Kungsbackaleken - Åsa IF
  -      
28
08:00
lör
08:00    
FB F10, Skedalaheds Idrottspark
FB F10 » 
Halmstad Cup - Åsa Idrottsförening
  -      
26
19:00
tor
19:00    
FB P10, Åsa C Södra
FB P10 » 
Åsa IF Svart - IFK Fjärås Röd
  -      
26
15:00
tor
15:00    
FB Herr, Lövgärdesplan 1 Gräs
FB Herr » 
Angered MBIK - Åsa IF
1  -  2  
26
09:00
tor
09:00    
FB P11, Halmstad Snöstorp/Nyhem heldagscup
FB P11 » 
Cup - Åsa IF
  -      
25
19:30
ons
19:30    
FB C-lag, Ängås IP D
Lerkils IF 2 - Åsa IF C2  -  7  
24
19:30
tis
19:30    
FB P07, Ögärdets IP B
FB P07 » 
IFK Fjärås - Åsa IF
1  -  12
24
19:30
tis
19:30    
FB U17, Ögärdets IP B
FB U17 » 
IFK Fjärås - Åsa IF
1  -  12
24
19:00
tis
19:00    
FB Dam J, Östervi A
Lilla Träslövs FF - Åsa IF3  -  0  
23
19:00
mån
19:00    
FB F10, Åsa C
FB F10 » 
Åsa IF - Tölö IF
  -      
 
22
17:00
sön
17:00    
FB C-lag, Åsa IP A
Åsa IF C - Kung Karl Bollklubb9  -  0  
22
16:00
sön
16:00    
FB P10, Skällinge IP A
FB P10 » 
SRG Himledalen - Åsa IF
2  -  5  
22
14:30
sön
14:30    
FB F10, Åsa C Norra
FB F10 » 
Åsa IF - Lilla Träslöv
  -      
22
14:30
sön
14:30    
FB P12, Östervi B
FB P12 » 
Lilla Träslövs FF - Åsa Idrottsförening
  -      
22
14:30
sön
14:30    
FB P12, Östervi B
FB P12 » 
Lilla Träslövs FF - Åsa IF Gul
  -      
22
12:15
sön
12:15    
FB P10, Ögärdets IP C
FB P10 » 
IFK Fjärås Vit - Åsa IF Gul
  -      
22
12:00
sön
12:00    
FB F12, Hamravallen C2
FB F12 » 
Tölö IF Grön - Åsa IF
  -      
22
11:30
sön
11:30    
FB P12, Åsa C Södra
FB P12 » 
Åsa IF Svart - Lerkils IF Röd
  -      
22
11:30
sön
11:30    
FB P12, Åsa C Södra
FB P12 » 
Åsa IF Svart - Lerkils IF Röd
  -      
22
sön
00:00    
FB F08, Åsa C
FB F08 » 
Åsa IF - Apel99
  -      
21
16:00
lör
16:00    
FB U17, Åsa C Konstgräs
FB U17 » 
Åsa IF U17 - Kållered SK U16
  -      
21
15:00
lör
15:00    
FB Herr, Åsa IP A
FB Herr » 
Åsa IF - Ytterby IS
2  -  3  
21
12:00
lör
12:00    
FB F09, Åsa C
FB F09 » 
Åsa IF - Värö United Gul
  -      
21
12:00
lör
12:00    
FB P11, Åsa C Konstgräs
FB P11 » 
Åsa IF Svart - Kungsbacka IF
  -      
21
11:45
lör
11:45    
FB P12, Ögärdets IP C
FB P12 » 
IFK Fjärås - Åsa IF
  -      
21
11:45
lör
11:45    
FB P12, Ögärdets IP C
FB P12 » 
IFK Fjärås - Åsa IF
  -      
21
11:30
lör
11:30    
FB F11, Kullavik IP
FB F11 » 
Kullavik IF - Åsa IF Svart
  -      
21
11:30
lör
11:30    
FB P08, Söndrums IP konstgräs
FB P08 » 
BK Astrio - Åsa IF
6  -  2  
21
11:00
lör
11:00    
FB P10, Klostervallen B
FB P10 » 
Derome-Åskloster FF - Åsa IF Svart
  -      
20
18:30
fre
18:30    
FB P09, Ängås IP A
FB P09 » 
Lerkils IF Blå - Åsa IF
7  -  1  
19
18:00
tor
18:00    
FB F11, Åsa C Södra
FB F11 » 
Åsa IF Svart - Lilla Träslövs FF
  -      
18
19:00
ons
19:00    
FB F08, Åsa C
FB F08 » 
Åsa IF - Onsala BK
1  -  2  
18
19:00
ons
19:00    
FB P07, Veddige IP A
FB P07 » 
Veddige BK - Åsa IF
2  -  3  
18
19:00
ons
19:00    
FB U17, Veddige IP A
FB U17 » 
Veddige BK - Åsa IF
2  -  3  
17
18:30
tis
18:30    
FB Herr, Åsa IP A
FB Herr » 
Åsa IF - Kungsbacka IF
  -      
17
17:45
tis
17:45    
FB F10, Lertäppa
FB F10 » 
IFK Fjärås - Åsa IF Svart
  -      
16
17:30
mån
17:30    
FB F10, Hamravallen
FB F10 » 
Tölö If - Åsa Idrottsförening
  -      
 
15
16:00
sön
16:00    
FB C-lag, Veddige IP A
Veddige BK - Åsa IF C2  -  1  
15
15:00
sön
15:00    
FB Dam, Åsa IP A
FB Dam » 
Åsa IF - Snöstorp Nyhem FF
3  -  2  
15
14:45
sön
14:45    
FB P08, Åsa C
FB P08 » 
Åsa IF - Varbergs BoIS FC
4  -  4  
15
14:30
sön
14:30    
FB P10, Åsa C Södra
FB P10 » 
Åsa IF Svart - Varbergs BoIS FC Vit
  -      
15
13:00
sön
13:00    
FB P11, Åsa C Norra
FB P11 » 
Åsa IF Gul - Veddige BK
  -      
15
12:00
sön
12:00    
FB P12, Kaparevallen
FB P12 » 
Onsala BK Blå - Åsa IF Svart
  -      
15
12:00
sön
12:00    
FB P12, Kaparevallen
FB P12 » 
Onsala BK Blå - Åsa IF Svart
  -      
15
11:30
sön
11:30    
FB P09, Åsa C
FB P09 » 
Åsa IF - SRG Himledalen
  -      
15
11:30
sön
11:30    
FB P12, Åsa C Norra
FB P12 » 
Åsa IF Gul - Tvååkers IF 1
  -      
15
11:30
sön
11:30    
FB P12, Åsa C Norra
FB P12 » 
Åsa IF Gul - Tvååkers IF 1
  -      
15
10:30
sön
10:30    
FB F12, Åsa C Norra
FB F12 » 
Åsa IF - Lerkils IF Blå
  -      
15
09:00
sön
09:00    
FB P14, Rydet - Onsala
FB P14 » 
Kungsbackaleken - Åsa Idrottsförening
  -      
14
15:00
lör
15:00    
FB Herr, Vejby IP A-Plan
FB Herr » 
Vejby IF - Åsa IF
3  -  3  
14
13:30
lör
13:30    
FB F09, Dersbovallen B
FB F09 » 
Derome-Åskloster FF - Åsa IF
0  -  10
14
13:00
lör
13:00    
FB P11, Åsa C Norra
FB P11 » 
Åsa IF Gul - Tofta GIF
  -      
14
12:30
lör
12:30    
FB P10, Åsa C
FB P10 » 
Åsa IF - Annebergs IF vit
2  -  3  
14
11:30
lör
11:30    
FB P12, Åsa C Norra
FB P12 » 
Åsa IF - Åsa IF Svart
  -      
14
09:00
lör
09:00    
FB F13, Rydets IP, Onsala
FB F13 » 
Onsala BK - Åsa Idrottsförening
  -      
14
09:00
lör
09:00    
FB P13, Onsala - Rydets IP
 
FB P13 » 
Kungsbackaleken - Åsa IF
  -      
12
19:30
tor
19:30    
FB U17, Ängås IP D
FB U17 » 
Lerkils IF - Åsa IF
2  -  1  
12
19:00
tor
19:00    
FB P10, Åsa C Södra
FB P10 » 
Åsa IF Gul - Frillesås FF grön
  -      
11
19:00
ons
19:00    
FB Dam J, Skedalaheds IP 3
Snöstorp Nyhem FF - Åsa IF3  -  4  
11
18:30
ons
18:30    
FB P07, Åsa IP A
FB P07 » 
Åsa IF - Frillesås FF
4  -  1  
11
18:30
ons
18:30    
FB U17, Åsa IP
FB U17 » 
Åsa IF - Frillesås FF
4  -  1  
10
18:30
tis
18:30    
FB Herr, Åsa IP A
FB Herr » 
Åsa IF - IFK Fjärås
4  -  1  
 
08
17:00
sön
17:00    
FB C-lag, Frillesås IP A
Frillesås FF U - Åsa IF C6  -  4  
08
16:00
sön
16:00    
FB F08, Falkenbergs IP C
FB F08 » 
IF Böljan Falkenberg - Åsa IF
12  -  1  
08
15:30
sön
15:30    
FB P11, Kungsbacka sportcenter 1
FB P11 » 
Kungsbacka IF vit - Åsa IF Gul
  -      
08
14:30
sön
14:30    
FB F12, Ängås IP B
FB F12 » 
Lerkils IF Röd - Åsa IF
  -      
08
12:00
sön
12:00    
FB F11, Övrigt
FB F11 » 
Tölö IF - Åsa IF Svart
  -      
08
11:30
sön
11:30    
FB P12, Varberg Energi Arena
FB P12 » 
Varbergs GIF - Åsa IF Gul
  -      
08
11:30
sön
11:30    
FB P12, Varberg Energi Arena
FB P12 » 
Varbergs GIF FK - Åsa IF Gul
  -      
08
11:00
sön
11:00    
FB F09, Åsa C
FB F09 » 
Åsa IF - Kullavik IF
  -      
08
10:00
sön
10:00    
FB F10, Åsa C Södra
FB F10 » 
Åsa Idrottsförening - Tölö IF
  -      
08
10:00
sön
10:00    
FB U17, Ruddalen
FB U17 » 
Utsiktens BK U16 - Åsa IF U17
  -      
07
15:00
lör
15:00    
FB Herr, Åsa IP A
FB Herr » 
Åsa IF - Vinbergs IF
2  -  1  
07
15:00
lör
15:00    
FB P10, Varbergs Energi Arena - Sahara
FB P10 » 
Varbergs BoIS FC Grön - Åsa IF Gul
  -      
07
13:00
lör
13:00    
FB P12, Påskbergsvallen (Kastplan)
FB P12 » 
Varbergs BoIS - Åsa IF
  -      
07
13:00
lör
13:00    
FB P12, Varberg Energi Arena C
FB P12 » 
Varbergs BoIS FC - Åsa IF
  -      
07
11:30
lör
11:30    
FB P12, Särö IP A
FB P12 » 
Särö IK - Åsa IF Svart
  -      
07
11:30
lör
11:30    
FB P12, Särö IP A
FB P12 » 
Särö IK - Åsa IF Svart
  -      
07
11:00
lör
11:00    
FB P09, Kungsbacka sportcenter 1
FB P09 » 
Kungsbacka IF Blå - Åsa IF
  -      
07
11:00
lör
11:00    
FB P11, Veddige IP A
FB P11 » 
Veddige BK - Åsa IF Svart
  -      
07
10:00
lör
10:00    
FB F10, Åsa C Norra
FB F10 » 
Åsa Idrottsförening - IFK Fjärås
  -      
07
09:00
lör
09:00    
FB P14, Åsa C Konstgräs
FB P14 » 
Åsa Idrottsförening - Kungsbacka IF
  -      
06
18:30
fre
18:30    
FB Dam J, Åsa C Konstgräs
Åsa Idrottsförening - IF Böljan Falkenberg   -      
06
18:30
fre
18:30    
FB P10, Ögärdets IP C
FB P10 » 
IFK Fjärås Vit - Åsa IF Svart
  -      
04
19:00
ons
19:00    
FB Dam, Ledets IP
FB Dam » 
Lerkils IF - Åsa IF
2  -  1  
04
19:00
ons
19:00    
FB F08, Åsa C Konstgräs
FB F08 » 
Åsa IF - Lilla Träslövs FF
12  -  1  
03
19:30
tis
19:30    
FB P07, Ängås IP D
FB P07 » 
Lerkils IF - Åsa IF
4  -  3  
03
19:30
tis
19:30    
FB U17, Ängås IP D
FB U17 » 
Lerkils IF - Åsa IF
4  -  3  
03
19:00
tis
19:00    
FB Herr, Östervi A
FB Herr » 
Lilla Träslövs FF - Åsa IF
1  -  1  
 
01
19:00
sön
19:00    
FB C-lag, Åsa IP A
Åsa IF C - IFK Fjärås C4  -  0  
01
17:00
sön
17:00    
FB U17, Åsa C Konstgräs
FB U17 » 
Åsa IF - Tofta GIF
2  -  4  
01
16:00
sön
16:00    
FB F09, Ängås IP A
FB F09 » 
Lerkils IF - Åsa IF
2  -  2  
01
15:00
sön
15:00    
FB Dam, Åsa IP A
FB Dam » 
Åsa IF - Kornhult/Hishult FF
0  -  3  
01
13:00
sön
13:00    
FB P12, Överåsvallen
FB P12 » 
Lunden ÖBK - Åsa Idrottsförening
  -      
01
09:00
sön
09:00    
FB P12, Överåsvallen
FB P12 » 
Lunden ÖBK - Åsa Idrottsförening
  -      
APRIL 2022
 
30
14:30
lör
14:30    
FB P08, Glänninge Park D1
FB P08 » 
Laholms FK - Åsa IF
2  -  1  
29
19:00
fre
19:00    
FB Herr, Stafsinge IP 1
FB Herr » 
Stafsinge IF - Åsa IF
1  -  3  
29
18:30
fre
18:30    
FB P10, Frillesås IP B
FB P10 » 
Frillesås FF Grön - Åsa IF
3  -  3  
28
18:30
tor
18:30    
FB P09, Åsa C
FB P09 » 
Åsa IF - Tofta GIF vit
1  -  16
27
20:00
ons
20:00    
FB Herr, Åsa C
FB Herr » 
Åsa Idrottsförening - Frilleås FF
  -      
 
24
17:30
sön
17:30    
FB F08, Söndrums IP konstgräs
FB F08 » 
BK Astrio - Åsa IF
1  -  7  
24
17:00
sön
17:00    
FB F12, Åsa C Konstgräs
FB F12 » 
Åsa Idrottsförening - Onsala BK
  -      
24
15:45
sön
15:45    
FB F10, Ängås IP
FB F10 » 
Lerkil - Åsa Idrottsförening
  -      
24
15:00
sön
15:00    
FB Herr, Åsa C
FB Herr » 
Åsa IF - Åstorps FF
4  -  2  
24
13:00
sön
13:00    
FB P13, Åsa C Konstgräs
FB P13 » 
Åsa Idrottsförening - Lerkil
  -      
24
11:00
sön
11:00    
FB P08, Åsa C
FB P08 » 
Åsa IF - Tofta GIF
3  -  4  
23
15:00
lör
15:00    
FB P11, Åsa C Konstgräs träningsmatch
FB P11 » 
Åsa Idrottsförening - Kungsbacka IF
  -      
23
13:00
lör
13:00    
FB Dam, Örnvallen A
FB Dam » 
Hyltebruks IF - Åsa IF
0  -  2  
23
13:00
lör
13:00    
FB P10, Åsa C
FB P10 » 
Åsa IF - Tölö IF Svart
11  -  1  
22
19:00
fre
19:00    
FB P07, Hedevi 4
FB P07 » 
Apel 99 (P07) - Åsa IF (P07)
2  -  5  
22
19:00
fre
19:00    
FB U17, Hedevi IP i Ullared, Konstgräs 4
FB U17 » 
Apel99 - Åsa IF U17
  -      
21
18:30
tor
18:30    
FB U17, Skrea IP 1
FB U17 » 
Skrea IF - Åsa IF
2  -  1  
19
19:00
tis
19:00    
FB Dam, Åsa C
FB Dam » 
Åsa IF - Frillesås FF
3  -  12
 
17
12:00
sön
12:00    
FB P07, Åsa C Konstgräs
FB P07 » 
Åsa Idrottsförening P07 - Åsa Idrottsförening P08
  -      
17
12:00
sön
12:00    
FB P08, Åsa C Konstgräs
FB P08 » 
Åsa Idrottsförening - Åsa p07
  -      
14
19:00
tor
19:00    
FB Herr, Kållered Sportcenter 1
FB Herr » 
Kållered SK - Åsa IF
3  -  1  
13
10:00
ons
10:00    
FB Dam J, Salou
Touring KE - Åsa Idrottsförening  -      
12
17:00
tis
17:00    
FB Dam J, Salou
St Andrews - Åsa Idrottsförening  -      
11
12:00
mån
12:00    
FB Dam J, Spanien Costa Daurada
Real Madrid - Åsa Idrottsförening  -      
 
10
17:00
sön
17:00    
FB Dam, Åsa C
FB Dam » 
Åsa Idrottsförening - Kronängs IF
  -      
10
14:00
sön
14:00    
FB F08, Åsa C
 
FB F08 » 
Åsa Idrottsförening - Anneberg & Centern
  -      
10
13:30
sön
13:30    
FB P13, Tingbergsvallen
FB P13 » 
Tölö IF - Åsa Idrottsförening
  -      
10
13:00
sön
13:00    
FB P11, Åsa C Konstgräs träningsmatch
FB P11 » 
Åsa Idrottsförening - Lerkils
  -      
10
11:00
sön
11:00    
FB P08, Åsa C
FB P08 » 
Åsa Idrottsförening - Falkenberg
  -      
10
10:00
sön
10:00    
FB P12, OBS! Frillesås IP
FB P12 » 
Åsa Idrottsförening - IFK FJärås
  -      
09
15:00
lör
15:00    
FB Herr, Åsa C
FB Herr » 
Åsa IF - Laholms FK
3  -  1  
09
12:30
lör
12:30    
FB P07, Åsa C
FB P07 » 
Åsa IF (P07) - Kungsbacka IF (P07)
0  -  6  
09
12:30
lör
12:30    
FB U17, Åsa C Konstgräs
FB U17 » 
Åsa IF - Kungsbacka IF
  -      
04
17:00
mån
17:00    
FB P12, Frillesås IP (plast)
FB P12 » 
Frillesås FF - Åsa Idrottsförening
  -      
 
03
15:30
sön
15:30    
FB Herr, Åsa C Konstgräs
FB Herr » 
Åsa Idrottsförening - Bua IF
  -      
03
13:00
sön
13:00    
FB P11, Åsa C Konstgräs
 
FB P11 » 
Åsa Idrottsförening - Internt
  -      
03
11:00
sön
11:00    
FB P09, Åsa C
FB P09 » 
Åsa Idrottsförening - Älfsborg
  -      
03
10:30
sön
10:30    
IB F12/13, Bosgårdsskolan
Warbergsspelen - Åsa Idrottsförening  -      
03
10:30
sön
10:30    
IB F12/13, Bosgårdsskolan
 
- Åsa Idrottsförening  -      
03
08:00
sön
08:00    
IB F10/11, Övrigt
 
Warbergsspelen 2022 - Åsa Idrottsförening  -      
02
17:00
lör
17:00    
FB Dam J, Åsa C
Åsa Idrottsförening - Tölö if  -      
02
15:00
lör
15:00    
FB U17, Åsa C Konstgräs
FB U17 » 
Åsa IF U17 - Tvååkers IF
  -      
02
12:30
lör
12:30    
FB Herr, Åsa C Konstgräs
FB Herr » 
Åsa Idrottsförening - Bergdalens IK
  -      
02
09:00
lör
09:00    
FB P14, Åsa C Konstgräs
FB P14 » 
Åsa Idrottsförening - Kullavik
  -      
02
09:00
lör
09:00    
IB P13, Sparbanken Wictory Center
IB P13 » 
Warbergspelen 2022 - Åsa IF P13
  -      
02
08:00
lör
08:00    
IB F10/11, Övrigt
 
Warbergsspelen 2022 - Åsa Idrottsförening  -      
MARS 2022
 
30
19:30
ons
19:30    
IB P03/04, Glommenhallen
Glommens IF - Åsa IF P 048  -  14
30
19:30
ons
19:30    
IB P03/04, Glommenhallen
Glommens IF - Åsa IF P 048  -  14
 
27
17:00
sön
17:00    
FB U17, Åsa C Konstgräs
FB U17 » 
Åsa IF U17 - HGH FC PU
  -      
27
15:00
sön
15:00    
FB P07, Åsa C
FB P07 » 
Åsa IF (P07) - Qviding FIF (P07)
  -      
27
13:00
sön
13:00    
FB Herr, Åsa C Konstgräs
FB Herr » 
Åsa Idrottsförening - IF Mölndal
  -      
27
11:00
sön
11:00    
FB F08, Åsa C
 
FB F08 » 
Åsa Idrottsförening - Älvsborgs FF
  -      
26
16:00
lör
16:00    
FB P12, Kållered
FB P12 » 
Kållered - Åsa Idrottsförening
  -      
26
15:30
lör
15:30    
FB Dam J, Åsa C
Åsa Idrottsförening - Näsets SK  -      
26
13:30
lör
13:30    
FB Herr, Tuvevallens konstgräs
FB Herr » 
Finlandia Pallo - Åsa Idrottsförening
  -      
26
13:00
lör
13:00    
FB F11, Åsa C
FB F11 » 
Åsa Idrottsförening - Frillesås FF
  -      
26
11:30
lör
11:30    
IB P11, Presse Idrottshall
IB P11 » 
Varla IBK P10 Svart 2 - Åsa IF P 11 2
  -      
26
11:30
lör
11:30    
IB P11, Presse Idrottshall
IB P11 » 
Varla IBK P10 Svart 2 - Åsa IF P 11 2
  -      
26
11:30
lör
11:30    
IB P11, Presse Idrottshall
IB P11 » 
Varla IBK P10 Svart 2 - Åsa IF P 11 2
  -      
26
11:30
lör
11:30    
IB P11, Presse Idrottshall
IB P11 » 
Varla IBK P10 Svart 2 - Åsa IF P 11 2
  -      
26
10:45
lör
10:45    
IB P11, Presse Idrottshall
IB P11 » 
Åsa IF P 11 2 - Veddige IBK P 10
  -      
26
10:45
lör
10:45    
IB P11, Presse Idrottshall
IB P11 » 
Åsa IF P 11 2 - Veddige IBK P 10
  -      
26
10:45
lör
10:45    
IB P11, Presse Idrottshall
IB P11 » 
Åsa IF P 11 2 - Veddige IBK P 10
  -      
26
10:45
lör
10:45    
IB P11, Presse Idrottshall
IB P11 » 
Åsa IF P 11 2 - Veddige IBK P 10
  -      
26
08:00
lör
08:00    
FB F10, Ytterns IP - Kungälv
FB F10 » 
Ytterby Cup - Åsa Idrottsförening
  -      
25
19:30
fre
19:30    
IB P06, Vidhögehallen
IB P06 » 
Veddige IBK P 05/06* - Åsa IF 04/P06*
9  -  2  
23
18:30
ons
18:30    
IB P07/08, Fjärås Idrottshall
Varla IBK P 07 Lila - Åsa IF 06/08*2  -  10
22
20:20
tis
20:20    
FB Herr, Åsa C Konstgräs
FB Herr » 
Åsa Idrottsförening - Onsala BK
  -      
21
19:30
mån
19:30    
IB P03/04, Kattegatthallen
Falkenbergs IBK 2 - Åsa IF P 0410  -  6  
21
19:30
mån
19:30    
IB P03/04, Kattegatthallen
Falkenbergs IBK 2 - Åsa IF P 0410  -  6  
 
20
17:00
sön
17:00    
FB U17, Åsa C Konstgräs
FB U17 » 
Åsa IF U17 - Glommens IF
  -      
20
17:00
sön
17:00    
IB F04/07, Horredshallen
Veddige IBK / Viskadalens IBK - Åsa IF F04/077  -  3  
20
16:30
sön
16:30    
IB P07/08, Åsa Gårdsskola Idrottshall
Åsa IF 06/08* - Frillesås FF P 078  -  5  
20
15:20
sön
15:20    
IB P13, Rydets Idrottshall
IB P13 » 
Varla IBK P13 Svart 2 - Åsa IF P13 2
  -      
20
15:20
sön
15:20    
IB P13, Rydets Idrottshall
IB P13 » 
Varla IBK P13 Svart 2 - Åsa IF P13 2
  -      
20
15:20
sön
15:20    
IB P13, Rydets Idrottshall
IB P13 » 
Varla IBK P13 Svart 2 - Åsa IF P13 2
  -      
20
15:20
sön
15:20    
IB P13, Rydets Idrottshall
IB P13 » 
Varla IBK P13 Svart 2 - Åsa IF P13 2
  -      
20
15:00
sön
15:00    
FB P12, Åsa C
FB P12 » 
Åsa Idrottsförening - Kullavik
  -      
20
15:00
sön
15:00    
IB P10, Åsa gårdsskola
IB P10 » 
Åsa IF P09/10 - Träslövsläge IF P10
  -      
20
15:00
sön
15:00    
IB P13, Rydets Idrottshall
IB P13 » 
Åsa IF P13 1 - Onsala IBK P 14 5
  -      
20
15:00
sön
15:00    
IB P13, Rydets Idrottshall
IB P13 » 
Åsa IF P13 1 - Onsala IBK P 14 5
  -      
20
15:00
sön
15:00    
IB P13, Rydets Idrottshall
IB P13 » 
Åsa IF P13 1 - Onsala IBK P 14 5
  -      
20
15:00
sön
15:00    
IB P13, Rydets Idrottshall
IB P13 » 
Åsa IF P13 1 - Onsala IBK P 14 5
  -      
20
14:40
sön
14:40    
IB P13, Rydets Idrottshall
IB P13 » 
Åsa IF P13 2 - Varla IBK P13 Svart 2
  -      
20
14:40
sön
14:40    
IB P13, Rydets Idrottshall
IB P13 » 
Åsa IF P13 2 - Varla IBK P13 Svart 2
  -      
20
14:40
sön
14:40    
IB P13, Rydets Idrottshall
IB P13 » 
Åsa IF P13 2 - Varla IBK P13 Svart 2
  -      
20
14:40
sön
14:40    
IB P13, Rydets Idrottshall
IB P13 » 
Åsa IF P13 2 - Varla IBK P13 Svart 2
  -      
20
14:40
sön
14:40    
IB P13, Rydets Idrottshall
IB P13 » 
Onsala IBK P 14 5 - Åsa IF P13 1
  -      
20
14:40
sön
14:40    
IB P13, Rydets Idrottshall
IB P13 » 
Onsala IBK P 14 5 - Åsa IF P13 1
  -      
20
14:40
sön
14:40    
IB P13, Rydets Idrottshall
IB P13 » 
Onsala IBK P 14 5 - Åsa IF P13 1
  -      
20
14:40
sön
14:40    
IB P13, Rydets Idrottshall
IB P13 » 
Onsala IBK P 14 5 - Åsa IF P13 1
  -      
20
14:00
sön
14:00    
FB Dam J, Tingbergets konstgräs
Tölö IF - Åsa Idrottsförening  -      
20
14:00
sön
14:00    
IB P13, Rydets Idrottshall
IB P13 » 
Varla IBK P13 Svart 2 - Åsa IF P13 1
  -      
20
14:00
sön
14:00    
IB P13, Rydets Idrottshall
IB P13 » 
Varla IBK P13 Svart 2 - Åsa IF P13 1
  -      
20
14:00
sön
14:00    
IB P13, Rydets Idrottshall
IB P13 » 
Varla IBK P13 Svart 2 - Åsa IF P13 1
  -      
20
14:00
sön
14:00    
IB P13, Rydets Idrottshall
IB P13 » 
Varla IBK P13 Svart 2 - Åsa IF P13 1
  -      
20
14:00
sön
14:00    
IB P13, Rydets Idrottshall
IB P13 » 
Åsa IF P13 2 - Onsala IBK P 14 5
  -      
20
14:00
sön
14:00    
IB P13, Rydets Idrottshall
IB P13 » 
Åsa IF P13 2 - Onsala IBK P 14 5
  -      
20
14:00
sön
14:00    
IB P13, Rydets Idrottshall
IB P13 » 
Åsa IF P13 2 - Onsala IBK P 14 5
  -      
20
14:00
sön
14:00    
IB P13, Rydets Idrottshall
IB P13 » 
Åsa IF P13 2 - Onsala IBK P 14 5
  -      
20
14:00
sön
14:00    
IB P14- F14, Horredshallen
Åsa IF P/F 14 2 - Viskadalen IBK P/F 14/15 1  -      
20
13:40
sön
13:40    
IB P14- F14, Horredshallen
Åsa IF P/F 14 3 - Viskadalen IBK P/F 14/15 1  -      
20
13:40
sön
13:40    
IB P14- F14, Horredshallen
Varla IBK P 14 Lila 2 - Åsa IF P/F 14 1  -      
20
13:20
sön
13:20    
IB P13, Rydets Idrottshall
IB P13 » 
Åsa IF P13 1 - Varla IBK P13 Svart 2
  -      
20
13:20
sön
13:20    
IB P13, Rydets Idrottshall
IB P13 » 
Åsa IF P13 1 - Varla IBK P13 Svart 2
  -      
20
13:20
sön
13:20    
IB P13, Rydets Idrottshall
IB P13 » 
Åsa IF P13 1 - Varla IBK P13 Svart 2
  -      
20
13:20
sön
13:20    
IB P13, Rydets Idrottshall
IB P13 » 
Åsa IF P13 1 - Varla IBK P13 Svart 2
  -      
20
13:20
sön
13:20    
IB P14- F14, Horredshallen
Åsa IF P/F 14 2 - Varla IBK P 14 Svart 1  -      
20
13:20
sön
13:20    
IB P14- F14, Horredshallen
Viskadalen IBK P/F 14/15 1 - Varla IBK P 14 Svart 1  -      
20
13:00
sön
13:00    
IB P13, Rydets Idrottshall
IB P13 » 
Onsala IBK P 14 5 - Åsa IF P13 2
  -      
20
13:00
sön
13:00    
IB P13, Rydets Idrottshall
IB P13 » 
Onsala IBK P 14 5 - Åsa IF P13 2
  -      
20
13:00
sön
13:00    
IB P13, Rydets Idrottshall
IB P13 » 
Onsala IBK P 14 5 - Åsa IF P13 2
  -      
20
13:00
sön
13:00    
IB P13, Rydets Idrottshall
IB P13 » 
Onsala IBK P 14 5 - Åsa IF P13 2
  -      
20
12:40
sön
12:40    
IB P14- F14, Horredshallen
Varla IBK P 14 Svart 1 - Åsa IF P/F 14 3  -      
20
12:40
sön
12:40    
IB P14- F14, Horredshallen
Åsa IF P/F 14 1 - Varla IBK P 14 Svart 1  -      
20
12:20
sön
12:20    
IB P14- F14, Horredshallen
Varla IBK P 14 Lila 2 - Åsa IF P/F 14 2  -      
20
12:00
sön
12:00    
IB P14- F14, Horredshallen
Åsa IF P/F 14 3 - Viskadalen IBK P/F 14/15 1  -      
20
11:40
sön
11:40    
IB P14- F14, Horredshallen
Åsa IF P/F 14 1 - Varla IBK P 14 Svart 1  -      
20
11:20
sön
11:20    
IB P14- F14, Horredshallen
Åsa IF P/F 14 2 - Varla IBK P 14 Svart 1  -      
20
11:20
sön
11:20    
IB P14- F14, Horredshallen
Varla IBK P 14 Svart 1 - Åsa IF P/F 14 3  -      
20
11:15
sön
11:15    
FB P07, Åsa C Konstgräs
FB P07 » 
Åsa Idrottsförening - Värö
  -      
20
11:00
sön
11:00    
IB P14- F14, Horredshallen
Varla IBK P 14 Lila 2 - Åsa IF P/F 14 1  -      
19
16:00
lör
16:00    
IB P11, Vallda Idrottshall
IB P11 » 
Åsa IF P 11 1 - Capricorn IC P 10/11
  -      
19
16:00
lör
16:00    
IB P11, Vallda Idrottshall
IB P11 » 
Åsa IF P 11 1 - Capricorn IC P 10/11
  -      
19
16:00
lör
16:00    
IB P11, Vallda Idrottshall
IB P11 » 
Åsa IF P 11 1 - Capricorn IC P 10/11
  -      
19
16:00
lör
16:00    
IB P11, Vallda Idrottshall
IB P11 » 
Åsa IF P 11 1 - Capricorn IC P 10/11
  -      
19
14:30
lör
14:30    
IB P06, Åsa Gårdsskola Idrottshall
IB P06 » 
Åsa IF 04/P06* - Varla IBK P 06
0  -  2  
19
14:30
lör
14:30    
IB P11, Vallda Idrottshall
IB P11 » 
Sandö IBK P11 Gul - Åsa IF P 11 1
  -      
19
14:30
lör
14:30    
IB P11, Vallda Idrottshall
IB P11 » 
Sandö IBK P11 Gul - Åsa IF P 11 1
  -      
19
14:30
lör
14:30    
IB P11, Vallda Idrottshall
IB P11 » 
Sandö IBK P11 Gul - Åsa IF P 11 1
  -      
19
14:30
lör
14:30    
IB P11, Vallda Idrottshall
IB P11 » 
Sandö IBK P11 Gul - Åsa IF P 11 1
  -      
19
10:30
lör
10:30    
IB F10/11, Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Åsa IF F 10/11 1 - Warberg IBF F12 Blå  -      
19
10:30
lör
10:30    
IB F10/11, Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
Åsa IF F 10/11 1 - Warberg IBF F12 Blå  -      
19
10:30
lör
10:30    
IB F10/11, Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
Åsa IF F 10/11 1 - Warberg IBF F12 Blå  -      
19
09:45
lör
09:45    
IB F10/11, Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Träslövsläge IF F11/12 - Åsa IF F 10/11 1  -      
19
09:45
lör
09:45    
IB F10/11, Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
Träslövsläge IF F11/12 - Åsa IF F 10/11 1  -      
19
09:45
lör
09:45    
IB F10/11, Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
Träslövsläge IF F11/12 - Åsa IF F 10/11 1  -      
19
08:00
lör
08:00    
FB P09, Lagaktivitet Lassalyckan
FB P09 » 
Ulricehamn - Åsa Idrottsförening
  -      
18
19:00
fre
19:00    
IB P03/04, Tvååkers Idrottshall
Tvååkers IBK - Åsa IF P 0422  -  2  
18
19:00
fre
19:00    
IB P03/04, Tvååkers Idrottshall
Tvååkers IBK - Åsa IF P 0422  -  2  
18
19:00
fre
19:00    
IB P03/04, Tvååkers Idrottshall
Tvååkers IBK - Åsa IF P 0422  -  2  
 
13
16:30
sön
16:30    
IB F04/07, Åsa Gårdsskola Idrottshall
Åsa IF F04/07 - Särö IBK F-Junior6  -  5  
13
16:15
sön
16:15    
IB F12/13, Fyllingehallen
Åsa IF F12/13 2 - Särö IBK F13/14 Vit  -      
13
16:15
sön
16:15    
IB F12/13, Fyllingehallen
Åsa IF F12/13 2 - Särö IBK F13/14 Vit  -      
13
16:15
sön
16:15    
IB F12/13, Fyllingehallen
Åsa IF F12/13 2 - Särö IBK F13/14 Vit  -      
13
16:15
sön
16:15    
IB F12/13, Fyllingehallen
Åsa IF F12/13 2 - Särö IBK F13/14 Vit  -      
13
16:15
sön
16:15    
IB F12/13, Fyllingehallen
Särö IBK F13/14 Vit - Åsa IF F12/13 1  -      
13
16:15
sön
16:15    
IB F12/13, Fyllingehallen
Särö IBK F13/14 Vit - Åsa IF F12/13 1  -      
13
16:15
sön
16:15    
IB F12/13, Fyllingehallen
Särö IBK F13/14 Vit - Åsa IF F12/13 1  -      
13
16:15
sön
16:15    
IB F12/13, Fyllingehallen
Särö IBK F13/14 Vit - Åsa IF F12/13 1  -      
13
15:55
sön
15:55    
IB F12/13, Fyllingehallen
Varla IBK F13/14 1 - Warberg IBF F13 Svart  -      
13
15:35
sön
15:35    
IB F12/13, Fyllingehallen
Åsa IF F12/13 2 - Fyllinge IBK F11/14  -      
13
15:35
sön
15:35    
IB F12/13, Fyllingehallen
Åsa IF F12/13 2 - Fyllinge IBK F11/14  -      
13
15:35
sön
15:35    
IB F12/13, Fyllingehallen
Åsa IF F12/13 2 - Fyllinge IBK F11/14  -      
13
15:35
sön
15:35    
IB F12/13, Fyllingehallen
Åsa IF F12/13 2 - Fyllinge IBK F11/14  -      
13
15:15
sön
15:15    
IB F12/13, Fyllingehallen
Åsa IF F12/13 1 - Varla IBK F13/14 1  -      
13
15:15
sön
15:15    
IB F12/13, Fyllingehallen
Åsa IF F12/13 1 - Varla IBK F13/14 1  -      
13
15:15
sön
15:15    
IB F12/13, Fyllingehallen
Åsa IF F12/13 1 - Varla IBK F13/14 1  -      
13
15:15
sön
15:15    
IB F12/13, Fyllingehallen
Åsa IF F12/13 1 - Varla IBK F13/14 1  -      
13
15:15
sön
15:15    
IB F12/13, Fyllingehallen
Särö IBK F13/14 Vit - Warberg IBF F13 Svart  -      
13
14:35
sön
14:35    
IB F12/13, Fyllingehallen
Varla IBK F13/14 1 - Åsa IF F12/13 2  -      
13
14:35
sön
14:35    
IB F12/13, Fyllingehallen
Varla IBK F13/14 1 - Åsa IF F12/13 2  -      
13
14:35
sön
14:35    
IB F12/13, Fyllingehallen
Warberg IBF F13 Svart - Särö IBK F13/14 Vit  -      
13
14:35
sön
14:35    
IB F12/13, Fyllingehallen
Varla IBK F13/14 1 - Åsa IF F12/13 2  -      
13
14:35
sön
14:35    
IB F12/13, Fyllingehallen
Varla IBK F13/14 1 - Åsa IF F12/13 2  -      
13
14:30
sön
14:30    
IB P06, Åsa Gårdsskola Idrottshall
IB P06 » 
Åsa IF 04/P06* - Vinbergs IBS Herrjunior 2 04/07*
2  -  8  
13
14:15
sön
14:15    
IB F12/13, Fyllingehallen
Varla IBK F12/13 Abg 2 - Åsa IF F12/13 1  -      
13
14:15
sön
14:15    
IB F12/13, Fyllingehallen
Varla IBK F12/13 Abg 2 - Åsa IF F12/13 1  -      
13
14:15
sön
14:15    
IB F12/13, Fyllingehallen
Varla IBK F12/13 Abg 2 - Åsa IF F12/13 1  -      
13
14:15
sön
14:15    
IB F12/13, Fyllingehallen
Varla IBK F12/13 Abg 2 - Åsa IF F12/13 1  -      
13
14:15
sön
14:15    
IB F12/13, Fyllingehallen
Varla IBK F12/13 Abg 2 - Åsa IF F12/13 1  -      
13
13:55
sön
13:55    
IB F12/13, Fyllingehallen
Fyllinge IBK F11/14 - Warberg IBF F13 Svart  -      
13
13:35
sön
13:35    
IB F12/13, Fyllingehallen
Åsa IF F12/13 2 - Varla IBK F12/13 Abg 2  -      
13
13:35
sön
13:35    
IB F12/13, Fyllingehallen
Åsa IF F12/13 2 - Varla IBK F12/13 Abg 2  -      
13
13:35
sön
13:35    
IB F12/13, Fyllingehallen
Åsa IF F12/13 2 - Varla IBK F12/13 Abg 2  -      
13
13:35
sön
13:35    
IB F12/13, Fyllingehallen
Åsa IF F12/13 2 - Varla IBK F12/13 Abg 2  -      
13
13:35
sön
13:35    
IB F12/13, Fyllingehallen
Särö IBK F13/14 Vit - Varla IBK F13/14 1  -      
13
13:15
sön
13:15    
IB F12/13, Fyllingehallen
Särö IBK F13/14 Blå - Åsa IF F12/13 1  -      
13
13:15
sön
13:15    
IB F12/13, Fyllingehallen
Särö IBK F13/14 Vit - Åsa IF F12/13 1  -      
13
13:15
sön
13:15    
IB F12/13, Fyllingehallen
Särö IBK F13/14 Vit - Åsa IF F12/13 1  -      
13
13:15
sön
13:15    
IB F12/13, Fyllingehallen
Särö IBK F13/14 Vit - Åsa IF F12/13 1  -      
13
13:15
sön
13:15    
IB F12/13, Fyllingehallen
Åsa IF F12/13 1 - Warberg IBF F13 Svart  -      
13
13:15
sön
13:15    
IB F12/13, Fyllingehallen
Åsa IF F12/13 1 - Warberg IBF F13 Svart  -      
13
13:15
sön
13:15    
IB F12/13, Fyllingehallen
Åsa IF F12/13 1 - Warberg IBF F13 Svart  -      
13
13:15
sön
13:15    
IB F12/13, Fyllingehallen
Åsa IF F12/13 1 - Warberg IBF F13 Svart  -      
13
13:00
sön
13:00    
FB F08, Åsa C
FB F08 » 
Åsa Idrottsförening - Lindome
  -      
13
12:15
sön
12:15    
FB Herr, Borta
FB Herr » 
Glommen IF - Åsa Idrottsförening
  -      
13
11:00
sön
11:00    
FB P09, Åsa C
FB P09 » 
Åsa Idrottsförening - Tölö
  -      
12
18:00
lör
18:00    
IB P03/04, Åsa Gårdsskola Idrottshall
Åsa IF P 04 - Falkenbergs IBK 27  -  7  
12
18:00
lör
18:00    
IB P03/04, Åsa Gårdsskola Idrottshall
Åsa IF P 04 - Falkenbergs IBK 27  -  7  
12
18:00
lör
18:00    
IB P03/04, Åsa Gårdsskola Idrottshall
Åsa IF P 04 - Falkenbergs IBK 27  -  7  
12
16:00
lör
16:00    
IB P12, Åsa Gårdsskola Idrottshall
IB P12 » 
Åsa IF P12 1 - Varla IBK P12 Svart 1
  -      
12
15:00
lör
15:00    
FB U17, Åsa C Konstgräs
FB U17 » 
Åsa IF U17 - Lerkils IF HerrJ
  -      
12
14:30
lör
14:30    
IB P12, Åsa Gårdsskola Idrottshall
IB P12 » 
Åsa IF P12 1 - Warberg IBF P12 Blå
  -      
12
13:45
lör
13:45    
IB P12, Åsa gårdsskola
 
IB P12 » 
Åsa IF - Sammandrag
  -      
12
13:00
lör
13:00    
FB Herr, Åsa C Konstgräs
FB Herr » 
Åsa Idrottsförening - Annebergs IF
  -      
12
10:30
lör
10:30    
FB F09, Kapareskolan
FB F09 » 
Onsala F13 - Åsa Idrottsförening
  -      
12
09:30
lör
09:30    
FB P08, Vid Arenan Kristineslätt
FB P08 » 
Falkenbergs ff - Åsa Idrottsförening
  -      
09
19:00
ons
19:00    
IB P07/08, Åsa Gårdsskola Idrottshall
Åsa IF 06/08* - Kustens IF P 075  -  0  
08
19:15
tis
19:15    
IB F04/07, Åsa Gårdsskola Idrottshall
Åsa IF F04/07 - Onsala IBK 31  -  7  
 
06
17:00
sön
17:00    
FB U17, Åsa C Konstgräs
FB U17 » 
Åsa IF U17 - Vinbergs IF
  -      
06
16:00
sön
16:00    
IB P11, Åsa Gårdsskola Idrottshall
IB P11 » 
Sandö IBK P11 Grön - Åsa IF P 11 2
  -      
06
16:00
sön
16:00    
IB P11, Åsa Gårdsskola Idrottshall
IB P11 » 
Sandö IBK P11 Grön - Åsa IF P 11 2
  -      
06
16:00
sön
16:00    
IB P11, Åsa Gårdsskola Idrottshall
IB P11 » 
Sandö IBK P11 Grön - Åsa IF P 11 2
  -      
06
16:00
sön
16:00    
IB P11, Åsa Gårdsskola Idrottshall
IB P11 » 
Sandö IBK P11 Grön - Åsa IF P 11 2
  -      
06
15:30
sön
15:30    
IB P03/04, Örjanshallen
Halmstads IBK - Åsa IF P 0410  -  5  
06
15:30
sön
15:30    
IB P03/04, Örjanshallen
Halmstads IBK - Åsa IF P 0410  -  5  
06
15:30
sön
15:30    
IB P03/04, Örjanshallen
Halmstads IBK - Åsa IF P 0410  -  5  
06
14:30
sön
14:30    
FB Dam J, Veddige IP
Tofta - Åsa Idrottsförening  -      
06
14:30
sön
14:30    
IB P11, Åsa Gårdsskola Idrottshall
IB P11 » 
Åsa IF P 11 2 - Varla IBK P10 Svart 2
  -      
06
14:30
sön
14:30    
IB P11, Åsa Gårdsskola Idrottshall
IB P11 » 
Åsa IF P 11 2 - Varla IBK P10 Svart 2
  -      
06
14:30
sön
14:30    
IB P11, Åsa Gårdsskola Idrottshall
IB P11 » 
Åsa IF P 11 2 - Varla IBK P10 Svart 2
  -      
06
14:30
sön
14:30    
IB P11, Åsa Gårdsskola Idrottshall
IB P11 » 
Åsa IF P 11 2 - Varla IBK P10 Svart 2
  -      
06
11:00
sön
11:00    
FB P09, Åsa C
FB P09 » 
Åsa Idrottsförening - Lilla träslöv
  -      
06
10:05
sön
10:05    
IB P12, Åsa gårdsskola
IB P12 » 
Åsa Idrottsförening - Frillesås FF
  -      
05
16:00
lör
16:00    
FB C-lag, Åsa C Konstgräs
Åsa Idrottsförening - Annedals FF  -      
05
14:00
lör
14:00    
IB F12/13, Tingbergshallen
Särö IBK F13/14 Vit - Warberg IBF F13 Svart  -      
05
14:00
lör
14:00    
IB F12/13, Tingbergshallen
Särö IBK F13/14 Vit - Warberg IBF F13 Svart  -      
05
14:00
lör
14:00    
IB F12/13, Tingbergshallen
Särö IBK F13/14 Vit - Warberg IBF F13 Svart  -      
05
14:00
lör
14:00    
IB F12/13, Tingbergshallen
Särö IBK F13/14 Vit - Warberg IBF F13 Svart  -      
05
14:00
lör
14:00    
IB F12/13, Tingbergshallen
Särö IBK F13/14 Vit - Varla IBK F12/13 Abg 2  -      
05
14:00
lör
14:00    
IB F12/13, Tingbergshallen
Särö IBK F13/14 Vit - Varla IBK F12/13 Abg 2  -      
05
14:00
lör
14:00    
IB F12/13, Tingbergshallen
Särö IBK F13/14 Vit - Varla IBK F12/13 Abg 2  -      
05
14:00
lör
14:00    
IB F12/13, Tingbergshallen
Särö IBK F13/14 Vit - Varla IBK F12/13 Abg 2  -      
05
13:40
lör
13:40    
IB F12/13, Tingbergshallen
Åsa IF F12/13 2 - Särö IBK F13/14 Vit  -      
05
13:20
lör
13:20    
IB F12/13, Tingbergshallen
Varla IBK F13/14 1 - Fyllinge IBK F11/14  -      
05
13:20
lör
13:20    
IB F12/13, Tingbergshallen
Varla IBK F13/14 1 - Fyllinge IBK F11/14  -      
05
13:20
lör
13:20    
IB F12/13, Tingbergshallen
Varla IBK F13/14 1 - Fyllinge IBK F11/14  -      
05
13:20
lör
13:20    
IB F12/13, Tingbergshallen
Varla IBK F13/14 1 - Fyllinge IBK F11/14  -      
05
13:20
lör
13:20    
IB F12/13, Tingbergshallen
Varla IBK F13/14 1 - Varla IBK F12/13 Abg 2  -      
05
13:00
lör
13:00    
IB F12/13, Tingbergshallen
Åsa IF F12/13 1 - Varla IBK F13/14 1  -      
05
13:00
lör
13:00    
IB F12/13, Tingbergshallen
Åsa IF F12/13 1 - Varla IBK F13/14 1  -      
05
13:00
lör
13:00    
IB F12/13, Tingbergshallen
Åsa IF F12/13 1 - Varla IBK F13/14 1  -      
05
13:00
lör
13:00    
IB F12/13, Tingbergshallen
Åsa IF F12/13 1 - Varla IBK F13/14 1  -      
05
12:40
lör
12:40    
IB F12/13, Tingbergshallen
Varla IBK F12/13 Abg 2 - Särö IBK F13/14 Vit  -      
05
12:40
lör
12:40    
IB F12/13, Tingbergshallen
Varla IBK F13/14 1 - Warberg IBF F13 Svart  -      
05
12:30
lör
12:30    
FB Herr, Åsa C Konstgräs
FB Herr » 
Åsa Idrottsförening - Ullared IK
  -      
05
12:30
lör
12:30    
FB P10, Särö konstgräs
FB P10 » 
Särö - Åsa Idrottsförening
  -      
05
12:20
lör
12:20    
IB F12/13, Tingbergshallen
Varla IBK F13/14 1 - Warberg IBF F13 Svart  -      
05
12:20
lör
12:20    
IB F12/13, Tingbergshallen
Åsa IF F12/13 2 - Varla IBK F12/13 Abg 2  -      
05
12:20
lör
12:20    
IB F12/13, Tingbergshallen
Varla IBK F13/14 1 - Warberg IBF F13 Svart  -      
05
12:20
lör
12:20    
IB F12/13, Tingbergshallen
Varla IBK F13/14 1 - Warberg IBF F13 Svart  -      
05
12:20
lör
12:20    
IB F12/13, Tingbergshallen
Varla IBK F13/14 1 - Warberg IBF F13 Svart  -      
05
12:15
lör
12:15    
IB P06, Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
IB P06 » 
Warberg IBF P07 Svart - Åsa IF 04/P06*
7  -  6  
05
12:00
lör
12:00    
IB F12/13, Tingbergshallen
Åsa IF F12/13 2 - Särö IBK F13/14 Vit  -      
05
12:00
lör
12:00    
IB F12/13, Tingbergshallen
Åsa IF F12/13 2 - Särö IBK F13/14 Vit  -      
05
12:00
lör
12:00    
IB F12/13, Tingbergshallen
Åsa IF F12/13 2 - Särö IBK F13/14 Vit  -      
05
12:00
lör
12:00    
IB F12/13, Tingbergshallen
Åsa IF F12/13 2 - Särö IBK F13/14 Vit  -      
05
11:40
lör
11:40    
IB F12/13, Tingbergshallen
Varla IBK F12/13 Abg 2 - Fyllinge IBK F11/14  -      
05
11:40
lör
11:40    
IB F12/13, Tingbergshallen
Varla IBK F12/13 Abg 2 - Fyllinge IBK F11/14  -      
05
11:40
lör
11:40    
IB F12/13, Tingbergshallen
Warberg IBF F13 Svart - Varla IBK F13/14 1  -      
05
11:40
lör
11:40    
IB F12/13, Tingbergshallen
Varla IBK F12/13 Abg 2 - Fyllinge IBK F11/14  -      
05
11:40
lör
11:40    
IB F12/13, Tingbergshallen
Varla IBK F12/13 Abg 2 - Fyllinge IBK F11/14  -      
05
11:20
lör
11:20    
IB F12/13, Tingbergshallen
Warberg IBF F13 Svart - Varla IBK F12/13 Abg 2  -      
05
11:20
lör
11:20    
IB F12/13, Tingbergshallen
Warberg IBF F13 Svart - Varla IBK F12/13 Abg 2  -      
05
11:20
lör
11:20    
IB F12/13, Tingbergshallen
Warberg IBF F13 Svart - Varla IBK F12/13 Abg 2  -      
05
11:20
lör
11:20    
IB F12/13, Tingbergshallen
Warberg IBF F13 Svart - Varla IBK F12/13 Abg 2  -      
05
11:00
lör
11:00    
IB F12/13, Tingbergshallen
Fyllinge IBK F11/14 - Åsa IF F12/13 2  -      
05
11:00
lör
11:00    
IB F12/13, Tingbergshallen
Fyllinge IBK F11/14 - Åsa IF F12/13 2  -      
05
11:00
lör
11:00    
IB F12/13, Tingbergshallen
Fyllinge IBK F11/14 - Åsa IF F12/13 2  -      
05
11:00
lör
11:00    
IB F12/13, Tingbergshallen
Fyllinge IBK F11/14 - Åsa IF F12/13 2  -      
05
09:30
lör
09:30    
IB P10, Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
IB P10 » 
Warberg IBF P10 Svart - Åsa IF P09/10
  -      
02
18:45
ons
18:45    
IB P07/08, Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
Warberg IBF P08 Blå - Åsa IF 06/08*7  -  8  
FEBRUARI 2022
 
27
18:00
sön
18:00    
FB U17, Åsa C Konstgräs
FB U17 » 
Åsa IF U17 - Tofta GIF
  -      
27
14:30
sön
14:30    
FB P08, Björkängsvallen samling 13.30, start 14.30
FB P08 » 
Bergdal - Åsa Idrottsförening
  -      
27
14:30
sön
14:30    
IB P06, Åsa Gårdsskola Idrottshall
IB P06 » 
Åsa IF 04/P06* - Warberg IBF P07 Svart
3  -  0  
27
11:45
sön
11:45    
FB P13, Fjärås konstgräs
 
FB P13 » 
Fjärås P13 - Åsa P13
  -      
27
10:40
sön
10:40    
FB F08, Ögärdet
FB F08 » 
IFK Fjärås - Åsa Idrottsförening
  -      
26
17:00
lör
17:00    
IB P03/04, Åsa gårdsskola
Åsa IF P 04 - Varla IBK H43  -  9  
26
17:00
lör
17:00    
IB P03/04, Åsa Gårdsskola Idrottshall
Åsa IF P 04 - Varla IBK H43  -  9  
26
17:00
lör
17:00    
IB P03/04, Åsa Gårdsskola Idrottshall
Åsa IF P 04 - Varla IBK H43  -  9  
26
15:30
lör
15:30    
FB Dam, Kållered
FB Dam » 
Åsa Idrottsförening - Kållered
  -      
26
14:30
lör
14:30    
IB P07/08, Åsa Gårdsskola Idrottshall
Åsa IF 06/08* - Varla IBK P 07 Svart5  -  6  
26
13:00
lör
13:00    
IB P11, Tingbergshallen
IB P11 » 
Onsala IBK P 10/11 - Åsa IF P 11 2
  -      
26
13:00
lör
13:00    
IB P11, Tingbergshallen
IB P11 » 
Onsala IBK P 10/11 - Åsa IF P 11 2
  -      
26
13:00
lör
13:00    
IB P11, Tingbergshallen
IB P11 » 
Onsala IBK P 10/11 - Åsa IF P 11 2
  -      
26
13:00
lör
13:00    
IB P11, Tingbergshallen
IB P11 » 
Onsala IBK P 10/11 - Åsa IF P 11 2
  -      
26
12:30
lör
12:30    
FB Herr, Åsa C Konstgräs
FB Herr » 
Åsa Idrottsförening - Galtabäck BK
  -      
26
12:15
lör
12:15    
IB P11, Tingbergshallen
IB P11 » 
Sandö IBK P11 Grön - Onsala IBK P 10/11
  -      
26
11:30
lör
11:30    
IB P11, Tingbergshallen
IB P11 » 
Varla IBK P10 Svart 2 - Åsa IF P 11 2
  -      
26
11:30
lör
11:30    
IB P11, Tingbergshallen
IB P11 » 
Varla IBK P10 Svart 2 - Åsa IF P 11 2
  -      
26
11:30
lör
11:30    
IB P11, Tingbergshallen
IB P11 » 
Varla IBK P10 Svart 2 - Åsa IF P 11 2
  -      
26
11:30
lör
11:30    
IB P11, Tingbergshallen
IB P11 » 
Varla IBK P10 Svart 2 - Åsa IF P 11 2
  -      
25
18:45
fre
18:45    
IB F04/07, Presse Idrottshall
Onsala IBK F 08 - Åsa IF F04/077  -  1  
24
20:00
tor
20:00    
IB F04/07, Fjärås Idrottshall
Varla IBK F06/07 - Åsa IF F04/0711  -  5  
24
18:30
tor
18:30    
FB Herr, Åsa C Konstgräs
FB Herr » 
Åsa Idrottsförening - Tvååker IF
  -      
23
18:45
ons
18:45    
IB P06, Åsa Gårdsskola Idrottshall
IB P06 » 
Åsa IF 04/P06* - Särö IBK P07
1  -  6  
 
20
13:00
sön
13:00    
FB Herr, Åsa C Konstgräs
FB Herr » 
Åsa Idrottsförening - Mölnlycke IF
  -      
19
12:30
lör
12:30    
FB Herr, Åsa C Konstgräs
 
FB Herr » 
Åsa Idrottsförening - Norvalla IF
  -      
16
18:45
ons
18:45    
IB P06, Åsa Gårdsskola Idrottshall
IB P06 » 
Åsa IF 04/P06* - Veddige IBK P 05/06*
5  -  4  
 
13
16:45
sön
16:45    
IB P12, Åsa Gårdsskola Idrottshall
IB P12 » 
Varla IBK P12 Lila - Åsa IF P12 1
  -      
13
16:45
sön
16:45    
IB P12, Åsa Gårdsskola Idrottshall
IB P12 » 
Varla IBK P12 Lila - Åsa IF P12 1
  -      
13
15:30
sön
15:30    
FB Herr, Åsa C Konstgräs
FB Herr » 
Åsa Idrottsförening - Träslövsläge FF
  -      
13
14:30
sön
14:30    
IB P12, Åsa Gårdsskola Idrottshall
IB P12 » 
Åsa IF P12 1 - Onsala IBK P12 Rosa
  -      
13
14:30
sön
14:30    
IB P12, Åsa Gårdsskola Idrottshall
IB P12 » 
Åsa IF P12 1 - Onsala IBK P12 Rosa
  -      
13
13:45
sön
13:45    
IB P12, Åsa gårdsskola
 
IB P12 » 
Åsa IF - Sammandrag
  -      
12
12:00
lör
12:00    
FB Herr, Borta
FB Herr » 
Stenkullen BK - Åsa Idrottsförening
  -      
09
18:45
ons
18:45    
IB P07/08, Åsa Gårdsskola Idrottshall
Åsa IF 06/08* - Varla IBK P 07 Lila7  -  3  
08
18:45
tis
18:45    
IB F04/07, Åsa Gårdsskola Idrottshall
Åsa IF F04/07 - Warberg IBF F07/085  -  0  
 
06
17:30
sön
17:30    
IB P03/04, Åsa Gårdsskola Idrottshall
Åsa IF P 04 - Tvååkers IBK7  -  13
06
17:30
sön
17:30    
IB P03/04, Åsa Gårdsskola Idrottshall
Åsa IF P 04 - Tvååkers IBK7  -  13
06
17:30
sön
17:30    
IB P03/04, Åsa Gårdsskola Idrottshall
Åsa IF P 04 - Tvååkers IBK7  -  13
06
17:00
sön
17:00    
IB P07/08, Frillesåshallen
Frillesås FF P 07 - Åsa IF 06/08*4  -  8  
06
16:30
sön
16:30    
FB P09, Ögärdet , Samling 15:45
FB P09 » 
IFK Fjärås - Åsa Idrottsförening
  -      
06
15:50
sön
15:50    
IB P14- F14, Fjärås Idrottshall
Åsa IF P/F 14 2 - Varla IBK P 14 Lila 2  -      
06
15:30
sön
15:30    
IB P14- F14, Fjärås Idrottshall
Kustens IF P14 2 - Varla IBK P 14 Svart 1  -      
06
15:30
sön
15:30    
IB P14- F14, Fjärås Idrottshall
Varla IBK P 14 Lila 2 - Varla IBK P 14 Svart 1  -      
06
15:10
sön
15:10    
IB P14- F14, Fjärås Idrottshall
Varla IBK P 14 Svart 1 - Åsa IF P/F 14 1  -      
06
15:10
sön
15:10    
IB P14- F14, Fjärås Idrottshall
Kustens IF P14 1 - Åsa IF P/F 14 3  -      
06
15:10
sön
15:10    
IB P14- F14, Fjärås Idrottshall
Kustens IF P14 1 - Åsa IF P/F 14 3  -      
06
15:00
sön
15:00    
IB P10, Åsa Gårdsskola Idrottshall
IB P10 » 
Åsa IF P09/10 - Onsala IBK P 10
  -      
06
14:50
sön
14:50    
IB P14- F14, Fjärås Idrottshall
Åsa IF P/F 14 2 - Varla IBK P 14 Lila 2  -      
06
14:50
sön
14:50    
IB P14- F14, Fjärås Idrottshall
Åsa IF P/F 14 2 - Varla IBK P 14 Lila 2  -      
06
14:50
sön
14:50    
IB P14- F14, Fjärås Idrottshall
Kustens IF P14 2 - Varla IBK P 14 Lila 2  -      
06
14:45
sön
14:45    
IB P12, Frillesåshallen
IB P12 » 
Åsa IF P12 1 - Frillesås FF P12 1
  -      
06
14:30
sön
14:30    
IB P14- F14, Fjärås Idrottshall
Åsa IF P/F 14 1 - Varla IBK P 14 Svart 1  -      
06
14:30
sön
14:30    
IB P14- F14, Fjärås Idrottshall
Varla IBK P 14 Svart 1 - Åsa IF P/F 14 3  -      
06
14:30
sön
14:30    
IB P14- F14, Fjärås Idrottshall
Åsa IF P/F 14 1 - Varla IBK P 14 Svart 1  -      
06
14:30
sön
14:30    
IB P14- F14, Fjärås Idrottshall
Varla IBK P 14 Svart 1 - Åsa IF P/F 14 3  -      
06
14:10
sön
14:10    
IB P14- F14, Fjärås Idrottshall
Kustens IF P14 2 - Åsa IF P/F 14 2  -      
06
14:10
sön
14:10    
IB P14- F14, Fjärås Idrottshall
Kustens IF P14 1 - Åsa IF P/F 14 2  -      
06
13:50
sön
13:50    
IB P14- F14, Fjärås Idrottshall
Varla IBK P 14 Svart 1 - Kustens IF P14 2  -      
06
13:50
sön
13:50    
IB P14- F14, Fjärås Idrottshall
Varla IBK P 14 Lila 2 - Åsa IF P/F 14 3  -      
06
13:30
sön
13:30    
IB P14- F14, Fjärås Idrottshall
Varla IBK P 14 Svart 1 - Åsa IF P/F 14 1  -      
06
13:30
sön
13:30    
IB P14- F14, Fjärås Idrottshall
Varla IBK P 14 Lila 2 - Kustens IF P14 2  -      
06
13:10
sön
13:10    
IB P14- F14, Fjärås Idrottshall
Åsa IF P/F 14 2 - Varla IBK P 14 Svart 1  -      
06
13:10
sön
13:10    
IB P14- F14, Fjärås Idrottshall
Varla IBK P 14 Svart 1 - Åsa IF P/F 14 3  -      
06
13:10
sön
13:10    
IB P14- F14, Fjärås Idrottshall
Åsa IF P/F 14 2 - Varla IBK P 14 Svart 1  -      
06
13:10
sön
13:10    
IB P14- F14, Fjärås Idrottshall
Varla IBK P 14 Svart 1 - Åsa IF P/F 14 3  -      
06
12:50
sön
12:50    
IB P14- F14, Fjärås Idrottshall
Åsa IF P/F 14 1 - Kustens IF P14 1  -      
06
12:30
sön
12:30    
IB P06, Lindälvshallen
IB P06 » 
Varla IBK P 06 - Åsa IF 04/P06*
2  -  2  
05
16:45
lör
16:45    
IB F10/11, Åsa Gårdsskola Idrottshall
Särö IBK F10/12 - Åsa IF F 10/11 1  -      
05
16:45
lör
16:45    
IB F10/11, Åsa Gårdsskola Idrottshall
Särö IBK F10/12 - Åsa IF F 10/11 1  -      
05
16:00
lör
16:00    
IB F10/11, Åsa Gårdsskola Idrottshall
Särö IBK F10/12 - Åsa IF F 10/11 1  -      
05
16:00
lör
16:00    
IB F10/11, Åsa Gårdsskola Idrottshall
Särö IBK F10/12 - Åsa IF F 10/11 1  -      
05
16:00
lör
16:00    
IB F10/11, Åsa Gårdsskola Idrottshall
Särö IBK F10/12 - Åsa IF F 10/11 1  -      
05
14:30
lör
14:30    
IB F10/11, Åsa gårdsskola
Varla - Åsa Idrottsförening  -      
05
14:30
lör
14:30    
IB F10/11, Åsa Gårdsskola Idrottshall
Åsa IF F 10/11 1 - Varla IBK F11/12  -      
05
14:30
lör
14:30    
IB F10/11, Åsa Gårdsskola Idrottshall
Åsa IF F 10/11 1 - Varla IBK F11/12  -      
05
14:30
lör
14:30    
IB F10/11, Åsa Gårdsskola Idrottshall
Åsa IF F 10/11 1 - Varla IBK F11/12  -      
05
14:00
lör
14:00    
IB F04/07, Vinbergs Idrottshall
Vinbergs IBS Damjunior - Åsa IF F04/078  -  2  
05
13:40
lör
13:40    
IB P13, Tingbergshallen
IB P13 » 
Varla IBK P13 Svart 2 - Åsa IF P13 2
  -      
05
13:40
lör
13:40    
IB P13, Tingbergshallen
IB P13 » 
Varla IBK P13 Svart 2 - Åsa IF P13 2
  -      
05
13:40
lör
13:40    
IB P13, Tingbergshallen
IB P13 » 
Varla IBK P13 Svart 2 - Åsa IF P13 2
  -      
05
13:40
lör
13:40    
IB P13, Tingbergshallen
IB P13 » 
Varla IBK P13 Svart 2 - Åsa IF P13 2
  -      
05
13:20
lör
13:20    
IB P13, Tingbergshallen
IB P13 » 
Varla IBK P13 Svart 2 - Åsa IF P13 1
  -      
05
13:20
lör
13:20    
IB P13, Tingbergshallen
IB P13 » 
Varla IBK P13 Svart 2 - Åsa IF P13 1
  -      
05
13:20
lör
13:20    
IB P13, Tingbergshallen
IB P13 » 
Varla IBK P13 Svart 2 - Åsa IF P13 1
  -      
05
13:20
lör
13:20    
IB P13, Tingbergshallen
IB P13 » 
Varla IBK P13 Svart 2 - Åsa IF P13 1
  -      
05
13:00
lör
13:00    
IB P13, Tingbergshallen
IB P13 » 
Åsa IF P13 1 - Träslövsläge IF P14 Blå
  -      
05
13:00
lör
13:00    
IB P13, Tingbergshallen
IB P13 » 
Åsa IF P13 1 - Träslövsläge IF P14 Blå
  -      
05
13:00
lör
13:00    
IB P13, Tingbergshallen
IB P13 » 
Åsa IF P13 1 - Träslövsläge IF P14 Blå
  -      
05
13:00
lör
13:00    
IB P13, Tingbergshallen
IB P13 » 
Åsa IF P13 1 - Träslövsläge IF P14 Blå
  -      
05
12:40
lör
12:40    
IB P13, Tingbergshallen
IB P13 » 
Åsa IF P13 2 - Varla IBK P13 Svart 2
  -      
05
12:40
lör
12:40    
IB P13, Tingbergshallen
IB P13 » 
Åsa IF P13 2 - Varla IBK P13 Svart 2
  -      
05
12:40
lör
12:40    
IB P13, Tingbergshallen
IB P13 » 
Åsa IF P13 2 - Varla IBK P13 Svart 2
  -      
05
12:40
lör
12:40    
IB P13, Tingbergshallen
IB P13 » 
Åsa IF P13 2 - Varla IBK P13 Svart 2
  -      
05
12:20
lör
12:20    
IB P13, Tingbergshallen
IB P13 » 
Varla IBK P13 Svart 2 - Åsa IF P13 1
  -      
05
12:20
lör
12:20    
IB P13, Tingbergshallen
IB P13 » 
Träslövsläge IF P14 Blå - Åsa IF P13 2
  -      
05
12:20
lör
12:20    
IB P13, Tingbergshallen
IB P13 » 
Varla IBK P13 Svart 2 - Åsa IF P13 1
  -      
05
12:20
lör
12:20    
IB P13, Tingbergshallen
IB P13 » 
Träslövsläge IF P14 Blå - Åsa IF P13 2
  -      
05
12:20
lör
12:20    
IB P13, Tingbergshallen
IB P13 » 
Varla IBK P13 Svart 2 - Åsa IF P13 1
  -      
05
12:20
lör
12:20    
IB P13, Tingbergshallen
IB P13 » 
Träslövsläge IF P14 Blå - Åsa IF P13 2
  -      
05
12:20
lör
12:20    
IB P13, Tingbergshallen
IB P13 » 
Varla IBK P13 Svart 2 - Åsa IF P13 1
  -      
05
12:20
lör
12:20    
IB P13, Tingbergshallen
IB P13 » 
Träslövsläge IF P14 Blå - Åsa IF P13 2
  -      
05
12:00
lör
12:00    
FB P08, Frejaplan
FB P08 » 
If mölndal - Åsa Idrottsförening
  -      
05
12:00
lör
12:00    
IB P13, Tingbergshallen
IB P13 » 
Varla IBK P13 Svart 2 - Åsa IF P13 1
  -      
05
12:00
lör
12:00    
IB P13, Tingbergshallen
IB P13 » 
Varla IBK P13 Svart 2 - Åsa IF P13 1
  -      
05
12:00
lör
12:00    
IB P13, Tingbergshallen
IB P13 » 
Varla IBK P13 Svart 2 - Åsa IF P13 1
  -      
05
12:00
lör
12:00    
IB P13, Tingbergshallen
IB P13 » 
Varla IBK P13 Svart 2 - Åsa IF P13 1
  -      
05
11:40
lör
11:40    
IB P13, Tingbergshallen
IB P13 » 
Åsa IF P13 2 - Varla IBK P13 Svart 2
  -      
05
11:40
lör
11:40    
IB P13, Tingbergshallen
IB P13 » 
Åsa IF P13 2 - Varla IBK P13 Svart 2
  -      
05
11:40
lör
11:40    
IB P13, Tingbergshallen
IB P13 » 
Åsa IF P13 2 - Varla IBK P13 Svart 2
  -      
05
11:40
lör
11:40    
IB P13, Tingbergshallen
IB P13 » 
Åsa IF P13 2 - Varla IBK P13 Svart 2
  -      
05
10:30
lör
10:30    
FB U17, Åsa C Konstgräs
FB U17 » 
Åsa IF U17 - Kållered SK U16
  -      
01
19:30
tis
19:30    
FB U17, Glommens Idrottshall
FB U17 » 
Glommens IF - Åsa IF
4  -  2  
JANUARI 2022
 
30
16:30
sön
16:30    
IB P07/08, Haverdalshallen
Kustens IF P 07 - Åsa IF 06/08*5  -  13
30
14:10
sön
14:10    
IB P11, Fjärås Idrottshall
IB P11 » 
Åsa IF P 11 1 - Varla IBK P11 Lila 2
  -      
30
14:10
sön
14:10    
IB P11, Fjärås Idrottshall
IB P11 » 
Åsa IF P 11 1 - Varla IBK P11 Lila 2
  -      
30
14:10
sön
14:10    
IB P11, Fjärås Idrottshall
IB P11 » 
Åsa IF P 11 1 - Varla IBK P11 Lila 2
  -      
30
14:10
sön
14:10    
IB P11, Fjärås Idrottshall
IB P11 » 
Åsa IF P 11 1 - Varla IBK P11 Lila 2
  -      
30
14:00
sön
14:00    
FB F08, Åby 1, Mölndal
FB F08 » 
Jitex F08 - Åsa IF F08
  -      
30
12:45
sön
12:45    
FB U17, Åsa C Konstgräs
FB U17 » 
Åsa IF U17 - Kullavik IF P06
  -      
30
12:30
sön
12:30    
IB P11, Fjärås Idrottshall
IB P11 » 
Frillesås FF P12 1 - Åsa IF P 11 1
  -      
30
12:30
sön
12:30    
IB P11, Fjärås Idrottshall
IB P11 » 
Frillesås FF P12 1 - Åsa IF P 11 1
  -      
30
12:30
sön
12:30    
IB P11, Fjärås Idrottshall
IB P11 » 
Frillesås FF P12 1 - Åsa IF P 11 1
  -      
30
12:30
sön
12:30    
IB P11, Fjärås Idrottshall
IB P11 » 
Frillesås FF P12 1 - Åsa IF P 11 1
  -      
30
11:40
sön
11:40    
IB P11, Fjärås Idrottshall
IB P11 » 
Varla IBK P11 Lila 2 - Åsa IF P 11 1
  -      
30
11:40
sön
11:40    
IB P11, Fjärås Idrottshall
IB P11 » 
Varla IBK P11 Lila 2 - Åsa IF P 11 1
  -      
30
11:40
sön
11:40    
IB P11, Fjärås Idrottshall
IB P11 » 
Varla IBK P11 Lila 2 - Åsa IF P 11 1
  -      
30
11:40
sön
11:40    
IB P11, Fjärås Idrottshall
IB P11 » 
Varla IBK P11 Lila 2 - Åsa IF P 11 1
  -      
29
11:00
lör
11:00    
IB P06, Vinbergs Idrottshall
IB P06 » 
Vinbergs IBS Herrjunior 2 - Åsa IF 04/P06*
6  -  3  
28
18:45
fre
18:45    
IB P07/08, Åsa Gårdsskola Idrottshall
Åsa IF 06/08* - Warberg IBF P08 Blå4  -  6  
 
23
15:00
sön
15:00    
IB P12, Brearedshallen
IB P12 » 
Åsa IF P12 1 - Capricorn IC P 10/11
  -      
23
09:45
sön
09:45    
IB F10/11, Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Åsa IF F 10/11 1 - IBK Puma F 09/11  -      
23
09:45
sön
09:45    
IB F10/11, Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
Åsa IF F 10/11 1 - IBK Puma F 09/11  -      
23
09:45
sön
09:45    
IB F10/11, Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
</