ÅSA IDROTTSFÖRENING

1919
FB Damjunior

Matcher

JANUARI 2026
31 lör 14:30 FB Damjunior, Åsa C 11 v 11Åsa Idrottsförening FB F 2011 Kungsbacka IF
— - —
MARS 2026
15 sön 17:30 FB Damjunior, Åsa C KonstgräsÅsa Idrottsförening FB Damjunior Lindome
— - —
22 sön 14:30 FB Damjunior, Åsa C 11 v 11Åsa Idrottsförening FB F 2011 HGH FC
— - —
28 lör 14:30 FB Damjunior, Åsa C 11 v 11Åsa Idrottsförening FB F 2011 SRG Himledalen
— - —
APRIL 2026
22 ons 19:00 FB Damjunior, Östervi 11Tvååker/Galtabäck Åsa IF
— - —
27 mån 18:45 FB Damjunior, Åsa C 11 v 11Åsa IF HGH FC
— - —
MAJ 2026
7 tors 19:00 FB Damjunior, Alevallen AAlets IK Åsa IF
— - —
11 mån 19:15 FB Damjunior, Åsa CÅsa IF BK Astrio
— - —
21 tors 19:15 FB Damjunior, Söndrums IP konstgräsBK Astrio Åsa IF
2 - 0
25 mån 18:00 FB Damjunior, Kärlekens IP 3IF Centern Blå Åsa IF
— - —
28 tors 19:00 FB Damjunior, Åsa IP AÅsa IF Tvååker/Galtabäck
— - —
JUNI 2026
2 tis 19:00 FB Damjunior, Wegeli IP 1HGH FC Åsa IF
— - —
8 mån 19:00 FB Damjunior, Åsa CÅsa IF Alets IK
— - —
AUGUSTI 2026
4 tis 19:00 FB Damjunior, Åsa C KonstgräsÅsa Idrottsförening Lilla Träslöv
— - —
18 tis 19:15 FB Damjunior, Åsa CÅsa IF IF Centern Blå
— - —
26 ons 19:00 FB Damjunior, Övrevi CTvååker/Galtabäck Åsa IF
4 - 2
SEPTEMBER 2026
1 tis 19:15 FB Damjunior, Åsa CÅsa IF HGH FC
1 - 2
15 tis 19:15 FB Damjunior, Åsa CÅsa IF BK Astrio
2 - 4
21 mån 19:15 FB Damjunior, TranevallAlets IK Åsa IF
0 - 2
OKTOBER 2026
1 tors 18:30 FB Damjunior, Värö konstgräsIF norvalla Åsa Idrottsförening
— - —
6 tis 19:00 FB Damjunior, Kärlekens IP 3IF Centern Blå Åsa IF
4 - 3
Idag fredag 23 oktober
Ica Supermarket Åsa
Dunross
Rocky Point
Printforce
KE Buss
Åsa La Pizza
Intersport
Sisu
Åsa La Pizza
Hagmans Tandvård
Kopparbergs
Partners och medlemserbjudanden
RF Sisu

Partners och medlemserbjudanden

Ica Supermarket ÅsaDunrossRocky PointPrintforceKE BussÅsa La PizzaIntersportSisuÅsa La PizzaHagmans TandvårdKopparbergsPartners och medlemserbjudandenRF Sisu